Sunday, August 14, 2011

Święty Monitor

Announcements:

Podczas gdy każdy producent komputera te dni wydaje się, że idzie mniejsze z ich śladu laptop, jedna firma bierze zupełnie odwrotne podejście.


gScreen, firma rozpoczęła w 2003 roku, podjęła ekranie nieruchomości na laptopie na zupełnie nowy poziom. gScreen ogłosił, że są one teraz przy płatności do rezerwy ich nowy 17 "SpaceBook. Wiem, co myślisz, jest wiele 17" laptopów tam więc to, co sprawia, że ​​ten jest tak wyjątkowy? Cóż, jak o dual-screen 17 "laptopa? Zgadza się, 34" dobroci LCD jest to, co to dziecko na tle konkurencji.

Pierwotnie stworzone jako narzędzie dla branży medialnej, założyciel i główny projektant, Gordon Alan Stewart postanowił zwolnić SpaceBook na wolność przez co dostępne dla ogółu społeczeństwa i wszystkie wskaźniki pokazują, że jest wiele interesów.

SpaceBook będą charakteryzowały się dwa 17 "1920x1080 HD wyświetlacz z podświetleniem LED i będzie dostępny w dwóch różnych modelach;. I5 i 4G pamięci RAM (2295 dolar) lub i7 z 8G pamięci RAM ($ 2595) Inne standardowe funkcje obejmują i Nvidii GeForce GTS 250M Karta graficzna z 1GB RAM i 500GB dysk twardy 7200 RPM. Rezerwacje są podejmowane z 30% kaucji i choć dokładna data statek nie został ogłoszony, to ma być dość szybko.

Więc jeśli pragniesz wiele ekranie nieruchomości i nie przeszkadza ciągnięcia około 10 kg ze stopu magnezu to hop do ponad gScreenlaptop.com i zarezerwować SpaceBook dziś.Announcements:

0 comments:

Post a Comment

 
Design by Wordpress Theme | Bloggerized by Free Blogger Templates | Best Buy Printable Coupons